Kredyty, Leasingi Ostrołęka
Iwona
Kredyty dla rolników
501 717 961
Agnieszka
Kredyty dla firm
502 269 009
Aneta
Kredyty hipoteczne
509 125 201
Zenon
Leasingi
505 207 307

Praca

Kredyt Expert  sp. z o.o.  Lider na rynku pośrednictwa kredytowego

 W związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista d.s Kredytów

Miejsce pracy: Ostrołęka

Podstawowe zadania:

Aktywne pozyskiwanie i obsługa  klientów w zakresie pośrednictwa finansowego – Kredyty – Leasingi ( sprzedajemy oferty ponad 30 Banków i Firm Leasingowych)

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów),

– mile widziane doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą i pozyskiwaniem klienta,

– praktyczna znajomość technik sprzedaży,

– prawo jazdy kat B.

Pożądany profil osobowy:

– zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów,

– wysokie umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,

– skrupulatność i dokładność,

– terminowość

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie  w firmie działającej od 1998 roku

– samochód służbowy + telefon komórkowy + laptop.

– liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

– opieka i pomoc lidera sprzedaży.

– wynagrodzenie składające się z części stałej plus prowizja (pełny etat + premia)

Np. Jeśli twoja sprzedaż miesięczna jest na poziomie  200 tyś to wynagrodzenie  wyniesie około 4200 zł.  Jeśli było by to 300 tyś to 5500.  Dla osób z doświadczenie dodatkowo kontakt tel. 505 207 307

Dołącz do zespołu,  CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@kredytexpert.org

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Porady
Opinie
Kontakt