Kredyty, Leasingi Ostrołęka
Iwona
Kredyty dla rolników
501 717 961
Kredyty, Leasingi Ostrołęka
Agnieszka
Kredyty dla firm
502 269 009
Kredyty, Leasingi Ostrołęka
Aneta
Kredyty hipoteczne
509 125 201
Kredyty, Leasingi Ostrołęka
Zenon
Leasingi
505 207 307

Jak uzyskać kredyt na start działalności

imac-605421_1920Kredyt NA START w Kredyt Expert to rozwiązanie dla początkujących i dopiero powstających przedsiębiorstw – o kredyt dla nowej firmy możesz się ubiegać już pierwszego dnia po założeniu działalności. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu i długiemu, bo dochodzącemu nawet do 5 lat, okresowi kredytowania zyskujesz wysoki kapitał na rozpoczęcie działalności.

Przy rozpoczynaniu działalności gospodarczej niejednokrotnie potrzeba sporo środków finansowych, aby móc założyć firmę, stworzyć dla niej zapasy i uruchomić działalność. Jeśli przedsiębiorca nie posiada środków własnych na rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej, musi korzystać z dostępnych dla niego środków obcych. Zewnętrzne finansowanie nowych firm czy osób fizycznych, które dopiero zamierzają otworzyć własną firmę, jest kłopotliwe. Banki w większości przypadków nie chcą ryzykować udzielając kredytu dla firm dla młodego przedsiębiorcy. Wymagany jest minimalny czas prowadzenia działalności, np. pół roku czy rok. Wówczas bank może z dużym prawdopodobieństwem stwierdzić, że przedsiębiorca będzie mógł kontynuować działalność i z jej dochodów spłacać kolejne raty kredytowe.

Poproś o kontakt naszego doradcy

Istnieje co najmniej kilkadziesiąt kredytów i pożyczek gotówkowych, z których możesz sfinansować otwarcie działalności gospodarczej. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, warto złożyć wniosek od razu do kilku banków. Wypełnij wniosek online (nr telefonu i godzinę kontaktu) i czekaj na telefon od doradcy. Przedstawi Ci aż osiem ofert banków. Wypytaj go o wszystko, to nic nie kosztuje.

 

W czym tkwi szkopuł, że jednym się udaje, a inni mają problemy z zaciągniętymi kredytami?

 

  • Biznesplan – dobry biznesplan to podstawa udanego biznesu i spokojnej głowy. Niekiedy banki przyznają kredyt na działalność gospodarczą wyłącznie za okazaniem i po analizie Twojego biznesplanu.
  • Praca – kartka (biznesplan) przyjmie wszystko, a rzeczywistość może okazać się inna, jeśli nie poświęcisz projektowi wystarczająco dużo czasu i pracy. Sam fakt zaciągniętego kredytu na otwarcie działalności gospodarczej powinien być dla Ciebie wystarczającą motywacją do działania.
  • Szczęście – możesz machnąć ręką, ale prawda jest taka, że ten sam sklep może odnieść sukces założony w miejscu X i w czasie A, a założony w miejscu Y lub w czasie B – upadnie. Nie wszystko można przewidzieć, szczęście jest nieodłącznym elementem każdego biznesu, a co za tym idzie – kredytu.
  • Umowa kredytowa – wszystkie powyższe elementy na nic się zdadzą, jeśli weźmiesz kredyt na działalność gospodarczą nie czytając i nie analizując warunków umowy. Na kredycie można popłynąć a już na pewno dużo stracić. Dlatego czytaj umowy.
Porady
Opinie
Kontakt