Iwona
Kredyty dla rolników
501 717 961
Agnieszka
Kredyty dla firm
502 269 009
Aneta
Kredyty hipoteczne
509 125 201
Zenon
Leasingi
505 207 307

Praca

Kredyt Expert  sp. z o.o.  Lider na rynku pośrednictwa kredytowego

 W związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista d.s Kredytów

Miejsce pracy: Ostrołęka

Podstawowe zadania:

Aktywne pozyskiwanie i obsługa  klientów w zakresie pośrednictwa finansowego – Kredyty – Leasingi ( sprzedajemy oferty ponad 30 Banków i Firm Leasingowych)

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki w obszarze bankowości i finansów),

– mile widziane doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą i pozyskiwaniem klienta,

– praktyczna znajomość technik sprzedaży,

– prawo jazdy kat B.

Pożądany profil osobowy:

– zaangażowanie oraz silna motywacja do osiągania celów,

– wysokie umiejętności interpersonalne, w tym umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktów,

– skrupulatność i dokładność,

– terminowość

– wysoka kultura osobista

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie  w firmie działającej od 1998 roku

– samochód służbowy + telefon komórkowy + laptop.

– liczne szkolenia produktowe i sprzedażowe.

– opieka i pomoc lidera sprzedaży.

– wynagrodzenie składające się z części stałej plus prowizja (pełny etat + premia)

Np. Jeśli twoja sprzedaż miesięczna jest na poziomie  200 tyś to wynagrodzenie  wyniesie około 4200 zł.  Jeśli było by to 300 tyś to 5500.  Dla osób z doświadczenie dodatkowo kontakt tel. 505 207 307

Dołącz do zespołu,  CV i list motywacyjny na adres: rekrutacja@kredytexpert.org

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. Prosimy również o umieszczenie klauzuli:

„Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych. Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Porady
Opinie
Kontakt